Оглас од претпријатие Објавени: септ. 20 2022 11:08

Vw Passat 2.0 Tdi 103 Kw Auto Plac Zurich

Објавени: септ. 20 11:08
Прегледи: 1638
Vw Passat 2.0 Tdi 103 Kw
PROIZVODSTVO 2006 GODINA
POMINATI: 216.000 KM MOZE PROVERKA
NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMA
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
NAVIGACION
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
NASLON ZA RAKA
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zurich
Опис на линк

AUTO PLAC ZURICH

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA** SO >>GARANCIJA<<
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA** SO >>GARANCIJA<<
kumanovo 070-755-380070-700-004 https://AUTO PLAC ZURICH

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации