Објавени: авг. 01 2022 09:06

Passat b6 2007god 2.0tdi 103kw 140ks

ЕУР

Објавени: авг. 01 09:06
Прегледи: 896
Se prodava passat b6 2007 god
2.0tdi 140ks
Uvezen od svajcarija pred 5god kupen od prv gazda
Realni km momentalni 295xxxkm
Vo besprekorna sostojba
Kolata e servisirana redovno
Registrirana do 5 mesec 2023god
Kolata e kako nova bez gram farba na nea i bez nikakvo dopolnitelno vlozuvanje
Za povekje inf na tel 071389021
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации