Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2022 08:32

VW Passat 1.9TDI comfortline 07

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 29 08:32
Прегледи: 1072
VW PASSAT 1.9TDI COMFORTLINE
POM KM 202.000
GOD NA PROIZV. 12/2006
OPREMA ; KLIMATRONIK,SERVO,ABS,ELEKTRIKA NA STAKLA, ,,,,,,,,,
COMFORTLINE VERZIJA
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации