Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2022 09:20

VW Passat B8 2.0TDI DSG virtual cockpit 18

ЕУР

Објавени: ноем. 29 09:20
Прегледи: 2483
⚪️VW PASSAT B8 2.0TDI DSG VIRTUAL COCKPIT ⚪️
✅️2017god
✅️155.000km✅️
➡️Od oprema poseduva:
✅️DSG Menjac 7 brzini✅️
✅️Kozen interier
✅️Elektrika na sedista
✅️Memorii na sedista
✅️Masaza na sedista
✅️Greaci na sedista
✅️Parking Senzori
✅️Led svetla
✅️Tempomat
✅️Virtual Cockpit
✅️Touch Screen Multimedia
✅️Bluetooth
✅️Rikverc Kamera
✅️I mnogu druga oprema
✅️Novi Gumi
Plateni davacki do registracija.
AUTOLOGISTIK
070/305-695
070/599-271
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации