Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2022 03:07

Passat 1.9 TDI

ЕУР

Објавени: авг. 08 03:07
Прегледи: 269
PASAT PASSAT 1.9 TDI
NAPRAVEN GOLEM SERVIS
REBRAST KAIS
VODNA PUMPA
MAL SERVIS
ULJE I FILTERI
NOVI GUMI X 4
ZELEN KARTON CELA GOD
CELA GOD REGISTRACIA 06-2023
Опис на линк

MIA

Машини и Инвентар;
Makina dhe Inventar ;
Machines and Inventory;

-Servis
-Kafemati
-Melnici
-Delovi za kafemati melnici
-Ledomati delovi rezervni
-Masina za sadovi

Patarina
Tetovo-Gostivar
MIA
070371845
Посети ја страната на нашата продавница

Ilindenska b.b.naplatna/patarina izlez Te-Gv. Прикажи на мапата

0038970371845

https://www.miaservice.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Машини и Инвентар;
Makina dhe Inventar ;
Machines and Inventory;

-Servis
-Kafemati
-Melnici
-Delovi za kafemati melnici
-Ledomati delovi rezervni
-Masina za sadovi

Patarina
Tetovo-Gostivar
MIA
070371845

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации