Оглас од претпријатие Објавени: јул. 16 2024 12:02

VW POLO 1.4 TDI 90KS 2017 SPORT LINE DSG7 AUTOMATIC

ЕУР

Објавени: јул. 16 12:02
Прегледи: 199
VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 90KS PROIZVEDENO 25.12.2016 DSG7 AUTOMATIC SPORT LINE PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVI KAROSERISKI ILI BILO KAKVI DRUGI OSTETUVANJA FABRICKA SOSTOJBA, AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA OTKUP NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.

DIREKTEN UVOZ OD OVLASTEN DILER VO EU SO SERTIFIKAT ZA DOKAZAN KVALITET

POSREDUVAME PRI KOMPLETNA REGISTRACIJA OD NASA STRANA

KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA ZA SEKOE VOZILO

CELATA PONUDA NA AVTOMOBILI MOZETE DA JA POGLEDNETE NA SLEDNIOT SAJT autogrup2015.mk
Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации