Оглас од претпријатие Објавени: јул. 17 2024 01:38

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS 2015 SPORT LINE PANORAMA

ЕУР

Објавени: јул. 17 01:38
Прегледи: 104
VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 140KS BLUEMOTION TECHNOLOGY PROIZVEDEN 2014 SPORT LINE PANORAMA PERFEKTNA SOSTOJBA, AUTO GRUP 2015 VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA OTKUP NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.

PISMENA GARANCIJA NA IZMINATI KILOMETRI

DIREKTEN UVOZ OD OVLASTEN DILER VO EU

POSREDUVAME PRI KOMPLETNA REGISTRACIJA OD NASA STRANA

KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA ZA SEKOE VOZILO.

CELATA PONUDA MOZETE DA JA POGLEDNETE NA SLEDNIOT SAJT autogrup2015.mk
Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации