Објавени: ноем. 27 2023 05:07

VW SCIROCCO 1.4TSI

ЕУР

Објавени: ноем. 27 05:07
Прегледи: 67
Возилото е купено ново од Порше,Скопје.Година на производство 2011, прва регистрација март 2012. Има поминато 150.000км. Сите сервиси се направени во овластен сервис редовно на 10.000км. Сменет сет ланец на 130.000км, сменет сет кумплуг пред 2000км. Колата поседува целосна сервисна историја. Мотор 1.4tsi 160кс. Регистрирано со зелен картон до јули 2024, со летни и зимски гуми. Редовен сервис е направено пред 10 дена. Цената 11500 евра.Има простор за договор околу цената. Без замена
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
67
071399669

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации