Објавени: окт. 21 2015 11:34

VW POLO -06

Објавени: окт. 21 11:34
Прегледи: 233
Itno se prodava kola wolcvagen Polo, vo odlicna sostojba, proizveden 2006(prva registracija 2007g.)prv sopstvenik, so kuka, so pominati 37000 km.so klima ured, dobro ocuvana. Registrirana do januari 2016 godina. Poveke informacii na mob.077 911325. Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации