Оглас од претпријатие Објавени: мар. 11 2016 10:41

VW POLO 1.4 MPI FULL OPREMA KLIMA SERVISIRA -98

ЕУР

Објавени: мар. 11 10:41
Прегледи: 182
Koliceto e vo super sostojba 1.4 8v motor servisirano smeneto ima set lamela potisna i zamaec LUK firma benziska pumpa so plovak razvodna kapa i svekicki
Smeneti se kaisi i maslo gumi zimski
REGISTRIRANO DO 20 6 2016
NEE FARBANO SMINKANO
MNOGU MALA POTROSUVACKA

Oprema

ABS
AIRBAG x 4
SERVO VOLAN
VOLAN PODESLIV PO VISINA
KLIMA funkcionira napolneta
RADIO ORGINAL
I DRUGA OPREMA

Cena posledna na lice mesto ne po telefon
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации