Објавени: дек. 29 2020 03:58

Polo Classic во одлична состојба

ЕУР

Објавени: дек. 29 03:58
Прегледи: 172
Прв сопственик, купено од автосалон во Македонија, редовно сервисирање и во одлична состојба.
Мотор 1600 ццм, 75 КС, се' е во оригинална состојба.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации