Објавени: јул. 23 2020 09:42

Се продава POLO 1.4 TDI

Објавени: јул. 23 09:42
Прегледи: 175
Се продава Polo 1.4 TDI од 2002 година.
Возилото е во одлична состојба, со направен сервис, нови гуми и е регистрирано до февруари 2021 год.

Информации на 075 340 772 Зоран
Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации