Објавени: мај 04 2018 12:32

Volkswagen Polo

ЕУР

Објавени: мај 04 12:32
Прегледи: 170
Се продава -колата е во одлична состојба ,направен е мал сервис пред еден месец,регистрирано е до шести месец
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации