Објавени: мар. 12 2017 03:17

VW POLO 1.2 Klima 100.000 km

ЕУР

Објавени: мар. 12 03:17
Прегледи: 1
Se prodava VW POLO 1.2 BENZIN 2006 god.so pominati 100.000km Orginal so Servisna kniska i dva kluca, od prv gazda uvezeno od Germanija. Full oprema,ABS.ESP,AIRBAG,Radio CD.Klima...elektricni prozori...Doneseno so vozenje. Kolata e vo top sostojba bez nikakvi mani,Tehnicki i nadvoresno se e ok.Plateni se site davacki do registracija. Tel Kontakt: 075 930 890...078 425 022
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации