Објавени: ноем. 16 2017 08:23

VW Polo 1.2 odlicno zacuvano

ЕУР

Објавени: ноем. 16 08:23
Прегледи: 1
vw polo 1.2 so odlicen motor 2003 godina vo super sostojba
Registrirano do juni 2018
Poseduva Servo volan , abs airbag , elektrika na stakla , centralna brava , KLima ured..
Atestirani klima foli
4 solidni gumi so aluminiumski bandasi
Potrosuvacka 5 litri
promeneto maslo , filter maslen pred mesec dena
Vnatresnosta e socuvana !
Ima odlicna muzika ( radio mp3 usb cd ) KONTAKT : 077 428 181

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации