Објавени: септ. 08 2016 02:33

VW Polo 1.2 Trendline -08

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 08 02:33
Прегледи: 110
Volkswagen Polo 1.2 Trendline со комплетна опрема (клима, металик боја, аларм, далечинско управување) и со сите платени давачки до регистрација. Увезена од Германија. Во одлична состојба.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации