Објавени: јун. 06 2017 11:52

VW Polo 1.2 Trendline

ЕУР

Објавени: јун. 06 11:52
Прегледи: 1
Volkswagen Polo 1.2 Trendline со комплетна опрема (клима, металик боја, аларм, далечинско управување). Регистрирано до март, 2018. Во одлична состојба.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации