Објавени: септ. 22 2021 12:32

VW POlO 1.4 vo perfektna sostojba

ЕУР

Објавени: септ. 22 12:32
Прегледи: 674
Se prodava VW POLO 1.4 benzin
-atestiran plin
-elektrika na vrati
-originalni dva klucevi
-elektrika na predni stakla
-klima
-servo volan
-gumi dve novi zimski i dve novi letni
-vozena od eden gazda
Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakov problem
Cena 2000€ so moznost za dogovor

Poveke info ma tel 071254902- mihajlo
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации