Објавени: апр. 08 2017 12:07

VW Polo 1.4TDI po najpovolna cena

ЕУР

Објавени: апр. 08 12:07
Прегледи: 120
Kolata e VW Polo 1.4TDI proizvedena 2008god registrirana do 10.2017. Pominati samo 156 000km. Redovno servisirana i domakinski odrzuvana. Vo perfektna sostojba, bez niedna mana vredi da se vidi. So Full oprema, so novi letno zimski gumi, kodiran kluc, centralno zaklucuvanje, servo volan, klima i klimatronik, elektrika na prozori i retrovizori so greenje i itn.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации