Објавени: фев. 23 2020 09:06

VW Polo 2008 1.2 benzin

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 23 09:06
Прегледи: 431
Возилото е во добра возна состојба, со исправна клима, двојни команди (колата е од авто школка), вграден плински систем. 1200cm3, 51kw.

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации