Објавени: јан. 12 2021 11:51

VW Polo Classic vo odlicna sostojba

ЕУР

Објавени: јан. 12 11:51
Прегледи: 1
Прв сопственик, купен во автосалон во МК. Регистриран до Ноември 2021.
Во цената вклучени 4 летни Мишелин гуми .
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации