Објавени: септ. 01 2017 05:14

VW Polo Classic 1.9 sdi

ЕУР

Објавени: септ. 01 05:14
Прегледи: 140
Се продава Polo Classic во добра состојба, регистрирана до 7 2018. Нов акумулатор, нови гуми.
Вреди да се види!! Цената не е фиксна.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации