Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Eos kabriolet

0 МКД

Се продава од: BLASKO 30 ноем. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
VW Volkswagen
Модел
Eos
se prodava vw eos kabriolet automatik
2,0 tdi proizveden 2007 god donesen od germanija
mozna e zamena za ponovo i pogolemo vozilo
BLASKO
 
078218760
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации