Објавени: авг. 11 2015 11:01

VW LUPO 3L TDI 1.2 -01

ЕУР

Објавени: авг. 11 11:01
Прегледи: 254
Super stedliv Dizel-motor, avtomatik, elektricni prozorci i panorama, otvaranje so daljinski.
Kolata e ispravna i so mk-registracija, ima nov tehnicki do 07.2016
Za povece informacii obadete se na tel.
---------------------------------
Makine shume e kursyeshme (dizell), me dritare elektrike , panorama dritare, hapje nga distanca.
Makina eshte ne rregull dhe me regjistrim te MK. Inspiktim teknik deri me 07/2016.
Per me shume informata me kontaktoni ne tel.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации