Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Bora 1.9tdi 2000

3 300 ЕУР

Се продава од: Arben 29 ноем. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Bora
Ars Abs Clima
Tempomat
Letni + zimski gumi
Radio dvd (aux, usb, cd card, bluetooth)
BiXenon sfetli
Sportski/normallni spirali
Sport sedista
Crni staklla so a-test
Servis na sekoj 10.000km
Vo top sostojba
*Registracia 18 08 2020*
Zamena prednos vw jetta audi golf5 1.9 2005god⬆️
(Bmw mercedes opel fiat audi fiat ford )
Arben
 
072530805
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации