Оглас од претпријатие Објавени: окт. 15 2020 07:03

VW Touran 1.9tdi 105ks 2007 7 sedista

ЕУР

Објавени: окт. 15 07:03
Прегледи: 253
vw touran 1.9tdi 77kw 105ks proizveden 2007 so 6 brzini so euro 4 standard so pominati 200000km realni ful oprema
-klima
-7 sedista
-10xairbeg
-sistem protiv prolizguvanje
-elektrika na stakla i retrovizori
-dva kluca
-tempomat
-dnevni svetla
-aluminski bandazi
-novi gumi
-dva kluca
-bord kompjuter
-svetla za magla
-naslon za raka
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija
-plateni se site davacki do registracija carina ,tix,xomologacija,prevedeni dokumenti
-bez zameni
--imame golem izbor na vozila
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации