Оглас од претпријатие Објавени: јун. 22 2022 12:15

VW Arteon R-line 2.0 200ks 4motion 2022

Објавени: јун. 22 12:15
Прегледи: 6140
-Sportska suspenzija
-Pogon na site trkala (4-motion)
-20" Bandazi
-Panorama soncev krov
-Harman Cardon ozvucuvanje
-Greaci na predni sedista
-Greaci na zadni sedista
-Masaza na sedista
-Memorija na sedista
-IQ led svetla
i mnogu drugo
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации