Објавени: апр. 04 2022 04:13

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

ЕУР

Објавени: апр. 04 04:13
Прегледи: 1129
☑2010 година
☑230000Километри реални проверка во овластен сервис
☑Климатроник 2зонска
☑Греаче на седишта
☑Греаче на ретровизори
☑Паркинг сензори Напред/Назад
☑Електрична ручна
☑ДВД радио на Тач Блутут Сд картичка команди на волан
☑Телефон
☑Старт/Стоп систем
☑Ауто светла
☑Би ксенон
☑Амбиент ламби Лед
☑Електрика на седишта
☑2клуча

☑Регистрирена до 10 10 2023
☑19 ал бандажи (6 Brzini mejnac)
( kolata e kupena vo Germanija 2017god. i maxsimalno socuvana ..)
Cena 13000€. za seriozni kup..
Ima mal prostor za Cenata!
Kolata moze da se gleda vo sekoe vreme so skopje registrirana za cela godina so zelen karton
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации