Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2022 02:08

VW Touran 1.9tdi 77kw 2006 so 6 brzini klimatronik novo full

ЕУР

Објавени: јун. 20 02:08
Прегледи: 1174
vw touran 1.9 tdi 77kw 105ks god 2006 6 brzini klimatronik nov uvoz germany 🇩🇪🇩🇪 plateni se site davacki do registracija kolata e vo bezprekorna sostojba maximalno socuvana i odrzuvana 2 orginalni kluca 4 novi gumi so full oprema extraa 💥💥
klimatronik
bord kompijuter
tempomat
greaci vo sedista
abs
esp
airbag
servo volan
podesuvanje na volan
elektrika na retrevizori
elektrika na stakla
centralno zaklucuvanje
dalinsko zaklucuvanje
alarm
cd
full
Опис на линк

Best cars Dooel

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
077801000

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации