Оглас од претпријатие Објавени: мар. 01 2022 10:13

BMW 530D GT 2010

ЕУР

Објавени: мар. 01 10:13
Прегледи: 687
VW TIGUAN 4 MOTION 4x4 2.0TDI 140KS
GOD NA PROIZV 12/2008
POM KM .199.000
Sport & Style
OPREMA:
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
KOZA
FABRICKO CD RADIO
ALUMINSKI FELNI 17KI
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA OGLEDALA
CENTRALNO ZAKKUCUVANJE
KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
NASLON RAKA-PREDEN
NASLON ZA RAKA-ZADEN
FABRICKI ZATEMNETI STAKLA-SO ATEST
I DR........
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации