Оглас од претпријатие Објавени: мар. 01 2022 09:51

VW Caddy 1.9tdi life 2007

ЕУР

ЕУР
Објавени: мар. 01 09:51
Прегледи: 612
vw caddy 1.9tdi life
god:12/2006
pom km 204.000 so servisna kniska
oprema:
2stranicni siber vrati
klima
tempomat
maglenki
kozen volan
sedista vo boja
board kompjuter
77kw/105ps
kolata e extra socuvana

plateni davacki do reg.

autologistik
070/305-695
070/599-271
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации