Оглас од претпријатие Објавени: окт. 04 2022 04:40

VW Caddy Maxi 1.9TDI Klimatronik life 10

ЕУР

Објавени: окт. 04 04:40
Прегледи: 1396
VW CADDY MAXI 1.9TDI KLIMATRINIK LIFE
GOD.NA PROIZV:12/2009
POM KM :205.000
UVOZ OD R.BELGIJA
OPREMA:6*AIRBAG,KLIMATRONIK,ABS,
STABILKONTROL,BORDKOPJUTER,......

VOZILOTO E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации