Оглас од претпријатие Објавени: мај 05 2022 03:44

VW Eos 2.0FSI cabrio sportline 2007

ЕУР

Објавени: мај 05 03:44
Прегледи: 962
VW EOS 2.0FSI SPORTLINE CABRIO
God.na proizv.12/2006
Pom.km.173000
voziloto e vo perfektna sostojba.
oprema;klima,el.stakla,xenon,cabrio,panorama,
el.retrovizori,centralno,abs,servo,airbag....,.

Registrirano do 09/2022

Autologistik
071/304-420
070/305-695

Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации