Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 17 2022 10:21 Моментално гледате: 1

VW TOURAN 1.9TDI DSG FACELIVT - 09

ЕУР

Објавени: ноем. 17 10:21
Прегледи: 1938
Моментално гледате: 1
VW TOURAN 1.9TDI DSG FACELIVT
GOD NA PROIZV .12/2008
POM KM 201.000
- DSG MENUVAC
- USB PORT I AUX
- TEMPOMAT
- KLIMA
- ABS ASR ESP SRS SISTEMI
- CD MP3 AUX
- RADIO AUX CD MP3
- 10 AIRBAGS
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- SENZORI ZA SVETLINA
- SENZORI ZA DOZD
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMJUTER
- EL STAKLA
- EL NA RETROVIZORI SO GREACI
- AVTOMATSKO ZATEMNUVANE NA RETROVIZORI
- ABBLEND SISTEM
- MULTI VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- MOZE DA SE PROBA I PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR
** KOLATA E NA REALNI ** 201.000 KM **
** MNOGU STEGNATO PODVOZNE, MOTOR BEZ CAD BEZ SUMOVI

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
www.autoplac.mk
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации