Оглас од претпријатие Објавени: фев. 28 2021 09:37

VW TOURAN

ЕУР

Објавени: фев. 28 09:37
Прегледи: 186
VW TOURAN
2005 GODINA
ELEKTRIKA NA STAKLA PREDNI I ZADNI
AIRBAG, ABS ESP
5 sedista
MULTIMEDIA ORIGINAL VW
VGRADEN TELEFON
ALUMINIUMSKI BANDAZI
UVOZ OD GERMANIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
KOMPLETNO SERVISIRANA
Ulje, filtri, kaisi
Tehnicki ispravna
Motor, menjac i turbina BESPREKORNI
AIRBAG x4
Abs esp
MULTIMEDIA original
Sarzer za 6 cd
Klimatronik ispravna 100 %
Aluminiumski bandazi
EDNAKVO NA NOVO
PROVERKA KADE SAKATE
FULL OPREMA ZA MODELOT
KONTAKT TEL 075313404
Опис на линк

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
GOCE DELCEV BB 075313404

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации