Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 10 2021 02:38

VW Touareg 3.0 V6 TDI 286 HP

ЕУР

Објавени: ноем. 10 02:38
Прегледи: 640
Soft close doors,
Led headlights,
Hig beam assist,
Automatic climatisation 4 zones,
Ambient lighting,
4 Motion,
210 kw/286 hp,
Опис на линк

Auto Stiel dooel

Auto Stiel offers cars imported from other states, with high quality and of many multiple versions, which can have many alternatives that will surprise you and will achieve your objective of fulfilling all your requirements.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Auto Stiel offers cars imported from other states, with high quality and of many multiple versions, which can have many alternatives that will surprise you and will achieve your objective of fulfilling all your requirements.
Ul. Marsal Tito br.bb 044352777 075333330 https://www.autostiel.com

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации