Објавени: септ. 11 2017 04:38

YUGO KORAL 55 1989-ATS PLIN

ЕУР

Објавени: септ. 11 04:38
Прегледи: 145
Se prodava yugo koral 55 benzin plin so 5 brzini 1989 prva boja nikade nema skapano,registrirano do 4.2018 so sportski izduv,2 novi predni gumi m/s,akumulator pod garancija,celosno ispravno i se vozi sekoj den.Raboti i na benzin i na plin,mozna zamena so registriran avtomobil so 4/5 vrati, glava za glava povelete ponudete
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации