Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ORGUNALNI QUICKSILVER I MERCURY MASLA I FILTRI

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 29 мај 13:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата

FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 ЕУР
BLYSS PRIKOLKA AVTOTRANSPORTER KIPER 1 999 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 200 CDI 136 hp 5 400 ЕУР
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI -
Масла и филтри за секој вид на меркјури мотори. Испраќаме и по брза пошта ако не сте во наша близина.
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата
BLYSS PRIKOLKA AVTOTRANSPORTER KIPER 1 999 ЕУР
Quicksilver 675 Bowrider 150-225hp 43 450 ЕУР
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 ЕУР
VOZACI -
Кон почеток