Објавени: септ. 17 2022 09:09

Has anyone bought a 2022 FX SVHO

ЕУР

Објавени: септ. 17 09:09
Прегледи: 312
Hey all, new to the group. Has anyone bought a 2022 FX SVHO recently? Dealer quoted me $22,700 out the door and thats without Audio, Trailer and Tax. Cash buyer. MSRP is $16,799. I asked for a price breakdown cause im unsure where the rest of the $6k is coming from.Hey all, new to the group. Has anyone bought a 2022 FX SVHO recently? Dealer quoted me $22,700 out the door and thats without Audio, Trailer and Tax. Cash buyer. MSRP is $16,799. I asked for a price breakdown cause im unsure where the rest of the $6k is coming from.Whatsapp at +237675999336
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
312
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+237675999336

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации