Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maestral 18

700 ЕУР

Се продава од: Симе 13 септ. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Друго
Се продава чамец Маестрал 18 и пента Томос 4. Чамецот е во одлична состојба бидејќи по купувањето малку е употребуван и конзервиран. Симе 077/735-690
Симе
077735690
Leaflet
Кон почеток