Објавени: мај 20 2022 09:41

Se prodava camec pasara

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 20 09:41
Прегледи: 895
Drven chamec so kabina pasara
Dolzina 5.84m
Shirina 1.95
So brodski motor dmp 312(6.6)kw plus pomoshen motor yamaha 6
Poseduva kompletna oprema moze da se taksira
Registriran 09.2023
Poseduva kompletna dokumentacija
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации