Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Camci na veslanje Kolibri Hobby market Delcevo

12 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Hobby market 30 септ. 19:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Hobby market

5 Огласи во продавницата

Minn cota endura C2 elektricni motori 12 400 МКД
Ford focus 1.8 tdci 115hp 3 650 ЕУР
Motorni camci so ramno dno Hobby market Delcevo 0 МКД
 Kolibri camci so kobilica Hobby market 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Делчево
Модел
Drug model
Modeli na sklad K-190 zelen cena 11000den, K-230 zelen cena 12800den, K-220 T svetlo siv i zelen cena 14800den, K-220 TS zelen i svetlo siv cena 16000den, K-240T zelen cena 16000den, K260TS svetlo siv cena 18500den,K-250T zelen i svetlo siv cena 17000den,K-250TS zelen i svetlo siv cena 18200den,K-270T zelen cena 18300den,K-270TS svetlo siv cena 20100den,K 290 T zelen cena 18900den.Modelite od K-220 do K-290 moze da im se montira daska za motor ja ima na sklad 1500den. NOVO sega mozete da kupite camec na rati bez kamata so zaveren dogovor kaj notar. Podetalno za site proizvodi moze da se informirate na www.hobbymarket.com.mk ili na fejsbuk stranata na Hobby market Delcevo. Site camci se so sertifikat i 3god. garancija. Za site modeli na kolibri camcite ima video na YouTube.
Hobby market
072714474
Leaflet

Hobby market

5 Огласи во продавницата
Motorni camci so ramno dno Hobby market Delcevo 0 МКД
Minn cota endura C2 elektricni motori 12 400 МКД
Ford focus 1.8 tdci 115hp 3 650 ЕУР
 Kolibri camci so kobilica Hobby market 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации