Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gliser Pasara

3 000 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: Dimce 15 септ. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Модел
Drug model
Глисерот се продава со регистрирана приколка со трета таблица, без мотор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации