Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV

19 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 08 окт. 12:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата

VOZAC SO C I E KATEGORIJA 0 MKD
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 EUR
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI 0 EUR
Глисер SEA RAY 195 sport, должина 6,15 м. ширина 2,29 м. произведен 2006 година мотор 5.0 MPI MerCruiser 191.17 kw (256 HP) увезен од Америка 2019 никогаш не возен во солена вода, прв пат регистриран оваа година 2020 во Охрид, комплетен сервис, нов Мултимедиа, фиш фајндер, нови комплет бови, иноксен пропелер, приколица со нови гуми, нова тенда, комплет циради на закопчување, поминати само 260 часа истиот е во без прекорна состојба како да е сега излезен од салон комплет конзервиран и спакуван во хала во Штип
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата
SE BARAAT VOZACI 0 MKD
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI 0 EUR
VOZAC SO C I E KATEGORIJA 0 MKD
Кон почеток