Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Quicksilver 675 Bowrider 150-225hp

43 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 26 јун. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата

FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 200 CDI 136 hp 5 400 ЕУР
MERCEDES-BENZ ACTROS 440 LOHR -06 35 000 ЕУР
MERCEDES-BENZ ACTROS 360 Kassbohrer 2007 35 000 ЕУР
Quicksilver 675 Bowrider со комплет опрема

- Должина 6.5м
- Ширина 2.5м
- Висина 1.8м
- Вкупен број на патници 7
- Max. HP 225

Додатни опции:

- Тенда
- Црна боја на труп
- Маса/перница во кокпит
- Предни перници
- Церада
- Туш
- Седиште странично во кокпит
- Електрично Витло

Видео од чамецот: https://vimeo.com/297294831
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 ЕУР
VOZACI -
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI -
FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 ЕУР
Кон почеток