Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Quicksilver 675 Open 150-225hp

38 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 26 јун. 14:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Quicksilver Activ 675 Open со опрема комплет

- Должина 6.7м
- Ширина 2.6м
- Висина 1.8м
- Број на патници 8
- Max. HP 225

Додатни опции:

- Тенда
- Предни перници
- Странични перници
- Ски шипка
- Предна маса
- Церада
- Туш
- Додатни платформи
- Електрично Витло

Мотор Mercury 150 XLPT
Пропелер INOX
Приколка TISA 2.7

Видео од чамецот: https://vimeo.com/260915890

SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата
Quicksliver 555 Open 115 hp 25 600 ЕУР
Kuferi za kamion -
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 ЕУР
VOZACI -
Кон почеток