Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Quicksliver 555 Open 115 hp

25 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 26 јун. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата

FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 ЕУР
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 ЕУР
PEUGEOT SATELIS 4 990 ЕУР
BLYSS PRIKOLKA AVTOTRANSPORTER KIPER 1 999 ЕУР
Quicksilver 555 Open / 115 hp со комплет опрема

- Должина 5.5м
- Ширина 2.3м
- Висина 1.8м
- Вкупен број на патници 6

Додатни опции:

- Тенда
- Предни перници
- Додатни задни платформи
- Церада
- Доплата за клупа и фрижидер

- Мотор Mercury 115hp
- Пропелер

Видео од чамецот: https://vimeo.com/260920251
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

20 Огласи во продавницата
VOZACI -
MERCEDES-BENZ ACTROS 360 Kassbohrer 2007 35 000 ЕУР
Quicksilver 675 Bowrider 150-225hp 43 450 ЕУР
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI -
Кон почеток