Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motoren Brod REGAL 1900LE

24 900 ЕУР

Се продава од: Ilija 08 авг. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Модел
Regal
REGAL 1900LE 4.3GXi V6 220hp
200 rabotni casa
2011 godina
Leaflet
Кон почеток