Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumen camec so 5 komori

7 000 МКД

Се продава од: Петар 20 мај 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Чамецот е во одлична состојба,
Петар
072719114
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации