Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Biçikleta ne shitje

6 500 МКД

Се продава од: Altin 18 авг. 18:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Опрема
Друго
Biçikleta eshte ne gjendje te mire
I ka 3 shpejtesi para dhe 6 shpejtesi mbrapa
Кон почеток